O mnie

zarządzanie nieruchomościami ikona
Licencja zawodowa nr 21395

w zakresie zarządzania nieruchomościami od 2011 roku

Profesjonalizm i nowoczesny

sposób doradztwa oparty na Państwa oczekiwaniach i aktywnej współpracy

Doświadczenie zawodowe

wypracowane poprzez dotychczasową obsługę nieruchomości

Czego można oczekiwać od mojej firmy

M isją Mojej firmy jest zarządzanie Państwa nieruchomością na wysokim poziomie realizacji zadań. Będę starał się zbudować współpracę z każdym Właścicielem nie tylko z Zarządem Nieruchomości. W oparciu o zdobyte doświadczenie w administrowaniu  nieruchomościami – w zakresie dedykowanym Zarządcy Nieruchomości , będę prezentował Państwu szczególną należytość i determinację w wypełnianiu obowiązków umownych – w przypadku zawarcia ze mną umowy. Wysoki poziom realizacji oferowanych usług będę budował w oparciu o stałą, ustaloną ilość nieruchomości w obsłudze a nie w oparciu o tendencję wzrostu ilości posiadanych nieruchomości.
Moim celem jest aby Państwo mieli bezpośredni kontakt wyłącznie ze mną, co ułatwi i usprawni spełnianie Państwa potrzeb. Chcę aby każdy współpracujący ze mną Klient był obsłużony profesjonalnie i po przyjacielsku.
Codziennie zapraszam do biura aby załatwić wszystkie Państwa sprawy.
W przypadku konieczności, po wspólnym ustaleniu mailowym lub telefonicznym, dojadę do Państwa aby zrealizować zadanie.
Dodatkowo będę świadczył dla Państwa usługi telefonicznie „przez cały dzień” jak również nie zostawię bez wsparcia Właścicieli z awarią, w dni wolne od pracy oraz święta.

Świadectwo nadania Licencji Zawodowej

Jako licencjonowany Zarządca Nieruchomości będę się starał Państwa przekonać do słuszności wyboru mojej firmy.
Gwarantuję, że współpraca ze mną, w szybkim czasie ujawni moją rzetelność, moje doświadczenie i serce w obsłudze Państwa Wspólnoty Mieszkaniowej i o taki kredyt zaufania bardzo Państwa proszę.

Ze względu na możliwą pracę w terenie – godziny spotkania proszę ustalać telefonicznie
Lub

Umów się na spotkanie